button.png (14,29 kB)

Wybierz kierunek i zapisz się na studia
nie wychodząc z domu!


INTENSYWNE KURSY PRZYGOTOWAWCZE NA STUDIA MEDYCZNE Z BIOLOGII I CHEMII

 

chemia_biologia.png (676,09 kB)

 

Centrum Szkoleniowo – Edukacyjne Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach zaprasza wszystkich kandydatów kierunku Lekarskiego i Pielęgniarstwa na Intensywne kursy przygotowawcze z Biologii i Chemii prowadzone przez akademickich pracowników naukowych WYDZIAŁU NAUK MEDYCZNYCH im. Prof. Z. RELIGII WST w Zabrzu.

Udział w kursach z Biologii i Chemii, prowadzonych online na profesjonalnej platformie edukacyjnej to doskonały sposób na usystematyzowanie wiedzy i uzupełnienie wszelkich zaległości jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Kursy przygotowują również do egzaminów wstępnych, które dedykowane są kandydatom na kierunek Lekarski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów

Rejestracja online na kursy już trwa! Zapisy

 


REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE  I MBA NA ROK AKADEMICKI 2022 /2023 ROZPOCZĘTA !!!

 

rekrutacja_start2_podyplomowe.png (131,98 kB)

 

Od 9 maja 2022 oficjalnie rozpoczęliśmy rekrutację na studia podyplomowe i MBA w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej kariery i zdobyciem nowych umiejętności do zapoznania się z naszą ofertą.

Pełną ofertę studiów można sprawdzić na: https://www.wst.com.pl/studia_podyplomowe

 


 

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2022 /2023. ROZPOCZYNAMY JUŻ 9 MAJA 2022 !

 

rekrutacja_start2.png (134,27 kB)

 

Od 9 maja 2022 oficjalnie rozpoczynamy rekrutację na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Niezmiennie, głównymi atutami kształcenia w WST pozostają – praktyczny wymiar kształcenia oraz indywidualne podejście do studenta.


Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku przygotowana została promocja „Korzystnie na start”. Czas trwania promocji: 09.05.2022 – 06.06.2022 r. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów oraz rejestracji w systemie rekrutacji internetowej.


PIELEGNIARSWO – STUDIA W ZABRZU, JAWORZNIE, KNUROWIE LUB KATOWICACH

 

zkj_pielegniastwo.jpg (353,61 kB)

W ciągu ostatnich lat kształcenie pielęgniarek i pielęgniarzy stało się jednym z głównych i strategicznych działań Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Dlatego, aby wykształcić kadry o wysokim stopniu profesjonalizmu i etyce zawodowej bardzo ważna jest współpraca z otoczeniem społeczno - gospodarczym oraz wsparcie lokalnych władz.

Podejmując współpracę z samorządami miast: Jaworzno i Knurów WST poszerzyła swoją ofertę edukacyjną i wprowadziła możliwość podjęcia studiów w tych miastach. Przyszli studenci kierunku Pielęgniarstwo na Wydziale Nauk Medycznych im. Zbigniewa Religii będą mieli możliwość wyboru miejsca studiowania.
Władze Uczelni oraz władze Jaworzna podpisały list intencyjny o uruchomieniu w mieście ośrodka medycznego Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, dzięki czemu do miasta powróci kształcenie o profilu pielęgniarskim. Zajęcia teoretyczne prowadzone będą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 natomiast praktyczne umiejętności studenci zdobywać będą w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie.
Podobną współpracę Uczelnia nawiązała z Gminą Knurów, dzięki której studenci kierunku Pielęgniarstwo będą mogli studiować i odbywać zajęcia praktyczne w Szpitalu Knurowie.
Oczywiście nadal głównym ośrodkiem dydaktycznym na kierunkach medycznych pozostaje Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi mieszczący się w Zabrzu.
Na wszystkie kierunki studiów będzie można zapisywać się już od 9 maja 2022.

 


25.03.2022 r.

Zapraszamy wszystkich, którzy obecnie mieszkają w Polsce, bądź w najbliższym czasie zamierzają przyjechać i chcą w szybkim czasie nauczyć się języka polskiego.

 

jezyki_portal.png (239,81 kB)

 

Przygotowaliśmy dla Was intensywny kurs obejmujący 120 godzin lekcyjnych.

Zajęcia prowadzimy w formie stacjonarnej, na naszej Uczelni, trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, wtorki i czwartki) w godz. 08:50 – 12:05
Czas trwania kursu:  30.05.2022 – 04.08.2022

Zajęcia prowadzą doświadczeni i świetnie przygotowani szkoleniowcy, którzy zapewnią Wam wysoką jakość nauczania i udowodnią, że język polski jest prostszy niż myślałeś.

Rekrutacja prowadzona jest online do: 25.05.2022

Masz pytania? napisz do nas: cse@wst.com.pl

ZAPRASZAMY!!!

więcej informacji znajdziesz tutaj


13.01.2022r.

Zapraszamy do udziału w II edycji studiów podyplomowych MBA - Zarządzanie w Ochronie Zdrowia prowadzonych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

 

mba news.jpg (85,79 kB)

 

Studia powstały przy współpracy z Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences, Giesen oraz Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. Program MBA posiada Akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej (SEM) FORUM.

 

Program MBA przeznaczony dla menedżerów zainteresowanych karierą w biznesie i zarządzaniem instytucjami w sektorze ochrony zdrowia, a także do urzędników rządowych i pracowników administracji samorządowej, zatem osób odpowiedzialnych dzisiaj lub w przyszłości za organizację i nadzór w ochronie zdrowia.

Zajęcia prowadzone są w formie hybrydowej (online lub offline), w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

 

Czas trwania studiów – 2 sem.

Rozpoczęcie - marzec 2022 r.


30.07.2021 r.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach uruchamia KURSY JĘZYKA POLSKIEGO dla osób, które zamierzają studiować w Polsce, a ich językiem ojczystym nie jest język polski.


Kursy przygotowują do egzaminu na poziomie B2.
W ofercie pojawią się dwa kursy prowadzone w formie online:

 • Intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców – 3 tyg (60 godz.)
 • Roczny kurs języka polskiego dla obcokrajowców – 10 mies (600 godz.)

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczoną kadrę dydaktyczną, która zapewni uczestnikom wysoką jakość nauczania a język polski stanie się prostszy niż myślałeś.
Szczegóły w zakładce „kursy i szkolenia”
ZAPRASZAMY


22.06.2021r.

NOWOŚĆ W WST

KURSY PRZYGOTOWAWCZE NA STUDIA MEDYCZNE:  Z BIOLOGII, CHEMII I MATEMATYKI

 

Centrum Szkoleniowo – Edukacyjne Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach zaprasza wszystkich kandydatów i osoby przyjęte na I rok studiów na Wydziale Nauk Medycznych im. Prof. Z. Religii w Zabrzu do udziału w Kursach Przygotowawczych.

Udział w kursach z matematyki, biologii i chemii, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców to doskonały sposób na usystematyzowanie wiedzy i uzupełnienie wszelkich zaległości jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Rejestracja już trwa!


11.05.2021r.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na studia podyplomowe w roku akademickim akademickim 2021/2022.

 

Nie przegap swojej szansy, podnieś swoje kwalifikacje i rozpocznij studia podyplomowe na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach lub na Wydziale nauk Medycznych im. Prof. Z. Religii w Zabrzu.

Wykonaj  pierwszy krok w rozwoju swojej kariery zawodowej i zarejestruj się na wybrany kierunek studiów.

Rozpoczęcie rekrutacji 17.05.2021 r.

Masz pytania – napisz do nas: cse@wst.com.pl oraz rekrutacja@wst.com.pl.


04.05.2021r.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przygotowała wyjątkową promocję dla kandydatów na studia.

 

promocja_.jpg (308,79 kB)

 

Oferta obowiązuje przy rejestracji na studia ONLINE w terminie od 4 maja do 1 lipca 2021 r.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie się na studia i wypełnienie formularza rekrutacyjnego online.

Osoby, które przystąpią do procesu rekrutacji do 1 lipca br. mają szansę obniżenia kosztów kształcenia o 500 zł dzięki promocji „Korzystnie na start”. Zgodnie z jej zasadami obniżka obejmować będzie opłatę rekrutacyjną oraz czesne w pierwszym semestrze studiów.
Regulamin promocji: www.wst.com.pl/rekrutacja/promocje

 


 


15.01.2021r.

Uprzejmie informujemy, że decyzją Rektora rekrutacja na semestr letni studiów podyplomowych w roku akademickim 2020/2021 została przedłużona i potrwa do 15 lutego 2021 roku na kierunkach:

 

 • Badania Kliniczne
 • Medycyna Estetyczna
 • BIM Executive
 • Grafika Reklamowa

01.10.2020r.

Uprzejmie informujemy, że decyzją Rektora rekrutacja na semestr zimowy studiów podyplomowych w roku akademickim 2020/2021 została przedłużona i potrwa do 30 października 2020 roku na kierunkach:


Badania Kliniczne
Medycyna Estetyczna
Architektura Wnętrz
Konserwacja Zabytków Architektury i Urbanistyki
BIM Executive
Grafika Reklamowa
Urbanistyka i Planowanie Przestrzenne
Mechatronika dla Inżynierów
Mechatronika dla Nauczycieli
Programowanie Sterowników Przemysłowych
Fotografia Podróżnicza, Reportażowa i Dokumentalna


01.10.2020r.

Zarządzenie Rektora

 

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 257/WST/2020 rekrutacja na studia pierwszego, drugiego stopnia, jednolite magisterskie oraz podyplomowe zostaje wydłużona do dnia 15 października 2020 r. (z wyłączeniem kierunku lekarskiego).


01.06.2020r.

Centrum Informacji WST

 

W celu ułatwienia kontaktu z naszą Uczelnią, uruchomiliśmy Centrum Informacji WST, aby móc szybko i profesjonalnie odpowiadać na Wasze pytania.


W razie potrzeby, prosimy o kontakt pod następującymi numerami telefonów: ​

Prosimy kontaktować się tylko na numery telefonów podanych powyżej. Z powodu pracy zdalnej w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2 telefony stacjonarne mogą nie być obsługiwane.


01.09.2020r.

Nowe kierunki studiów podyplomowych

 

Miło nam poinformować, że Uczelnia przygotowała kolejne nowe kierunki studiów podyplomowych. Są to autorskie programy tworzone przez kadrę dydaktyczną akademickich oraz doświadczonych praktyków.

Nasza oferta to odpowiedź na dynamiczne zmiany i  zapotrzebowanie rynku pracy. Znajdziesz u nas kierunki  m.in. z dziedziny: badań klinicznych, medycyny estetycznej jak również architektury, projektowania, grafiki, mody, fotografii, badań kryminalistycznych oraz rozwoju osobistego.

Jak można się zrekrutować?  To bardzo proste:

 • Zarejestruj się on-line
 • Wypełnij formularz rekrutacyjny i uzupełnij wymagane dokumenty
 • Oczekuj wiadomości z Uczelni w sprawie podpisania umowy

Informujemy, że w zależności rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju, w roku akademickim 2020/21 studia podyplomowe mogą być realizowane z wykorzystaniem narzędzi zdalnych.

WST nie pobiera opłaty wpisowej, a płatności za studia można dokonywać w systemie ratalnym.

Czesne za naukę w WST każdy słuchacz Studiów Podyplomowych powinien wpłacać na własne subkonto. Indywidualny nr konta wygenerowany zostanie w trakcie  po rekrutacji on-line.

Każdy absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

 

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami:

DZIAŁ REKRUTACJI:

tel. +48 32 60 72 440,

tel. kom. +48 609 848 998

mail: rekrutacja@wst.com.pl01.06.2020r.

Zniżka na studia!

 

Dla naszych przyszłych studentów, przygotowaliśmy specjalną promocję "Korzystnie na start"!
Zapoznaj się z regulaminem promocji! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze zniżki aż do 500 zł!

 

Regulamin promocji.pdf (483,76 kB)


01.06.2020r.

Witamy na platformie rekrutacyjnej WST!

 

Miło nam jest powitać Was na nowej platformie rekrutacyjnej Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu firmy Asseco, w sposób bezpieczny a co najważniejsze prosty i wygodny będziecie mogli zarejestrować się na wymarzony kierunek z naszej oferty. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy łącznie 10 kierunków na 2 wydziałach:

 • Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach
 • Wydział Nauk Medycznych im. Zbigniewa Religi w Zabrzu

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną naszej Uczelni oraz warunkami rekrutacji.

 


01.06.2020r.

 

Pomoc techniczna

 

Szanowni Państwo,

 

W przypadku wystąpienia problemów technicznych na portalu rekrutacyjnym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Pracownicy WST postarają się pomóc.

tel.: 693 693 886, 609 848 998, 695 450 010, 609 229 998

mail: it@wst.com.pl lub rekrutacja@wst.com.pl


 

Portal rekrutacyjny realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego